Ewa Malik

EWA MALIK

Poznaj mnie

O mnie

Ewa Malik - Autorka książek o tematyce rozwojowej.

Przekazuje w swoich książkach jak żyć wbrew utartym stereotypom, życie nie powinno być dla nas aż tak trudne.

Stworzyłam zbiór prostych zasad – wyjątkowo istotnych w dzisiejszych czasach. W swoich książkach i szkoleniach ukazuje najczęściej popełniane życiowe błędy, a także sposoby ich wyeliminowania, dzielę się radami, które opracowałam na podstawie doświadczeń z własnego życia. 

Autorka, napędzana pasją w budowaniu szczęśliwego życia bez ograniczeń. Specjalistka wydobywania pewności siebie oraz autentyczności.

Moja Historia

Myślałam, że życie to niekończące się pasmo problemów i rozczarowań. Wciąż brakowało mi czasu, a pieniądze rozpływały się w powietrzu. Żyłam zniewolona w poczuciu silnego stresu i depresji. Rozpaczliwie szukałam sensu. Nie ufałam nikomu. Emocje targały mną, nie miałam nad nimi żadnej kontroli. Czułam się ciągle zmęczona i nieusatysfakcjonowana. Miałam wrażenie, że świat mnie ograniczał i wszyscy sprzysięgli się przeciwko mnie.

 

Życie może być naprawdę lekkie i piękne każdego dnia. Dzięki fundamentalnym zmianom w postrzeganiu siebie, świata i innych ludzi, zmieniło się w moim życiu wszystko.

Moja Misja

Właściwy powód zmienia wszystko. Doszłam do wniosku, że to kwestia motywacji, a dokładniej przyczyny, która popycha mnie do poszukiwania informacji. W szkole bardzo rzadko czułam potrzebę, by dowiedzieć się czegoś z zakresu przedmiotów, jakie oferował nasz system edukacji. Mało co było dla mnie inspirujące. Pewnie dlatego, że w wieku wczesnonastoletnim kompletnie nie potrafiłam odnaleźć zastosowania w życiu wiedzy nabytej w szkole.

Najzwyczajniej w świecie nie czułam potrzeby zagłębiania się w cokolwiek. Robiłam tylko tyle, by przejść dalej i zdać egzamin maturalny. Dziś zdaję sobie sprawę z tego, jak potrzeba i dojrzałość diametralnie zmienia podejście do uczenia się. Wystarczyło, że bardzo zapragnęłam zmienić samą siebie. A do tego potrzebowałam sporej ilości, dotąd nie zgłębianej, wiedzy na temat podstaw psychologii, socjologii, a nawet filozofii. To niesamowite, jak zmieniło się moje podejście do czytania książek, a nawet podręczników, gdy narodziło się we mnie właściwe „dlaczego?”. W momencie gdy czujesz, że „gra jest warta świeczki”, to nic nie jest w stanie zatrzymać twojego rozwoju.  

Logowanie